2954 SHARP RD

KISSIMMEE, Florida 34744 · Osceola County · Parcel 332530529400010450

$506 200
Assessed Value
$506 200
Market Value
Annual Tax
$506 200
Taxable Value
Ownership
OwnerMARIN SANCHEZ CAMILO ANDRES
Mailing Address2954 SHARP RD KISSIMMEE FL 34744
Property Details
Year Built2024
Living Area3 416 sq ft
Lot Size6 098 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$75 000
Building Value$431 200
Just (Market) Value$506 200
Assessed Value$506 200
Taxable Value$506 200
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2024 $557 200 01