2551 LAUNCHPAD AVE

SAINT CLOUD, Florida 34769 · Osceola County · Parcel 112630065300013530

$438 100
Assessed Value
$438 100
Market Value
Annual Tax
$438 100
Taxable Value
Ownership
OwnerVALDEZ ROSABEL
Mailing Address2551 LAUNCHPAD AVE SAINT CLOUD FL 34769
Property Details
Year Built2024
Living Area3 378 sq ft
Lot Size6 534 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$75 000
Building Value$363 100
Just (Market) Value$438 100
Assessed Value$438 100
Taxable Value$438 100
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2025 $532 000 01
1 de diciembre de 2024 $78 900 37
1 de marzo de 2024 $974 600 05