1575 CLOUDY CT

SAINT CLOUD, Florida 34769 · Osceola County · Parcel 112630065300013230

$310 200
Assessed Value
$310 200
Market Value
Annual Tax
$310 200
Taxable Value
Ownership
OwnerTO ANDREW LEE
Mailing Address1575 CLOUDY CT SAINT CLOUD FL 34769
Property Details
Year Built2024
Living Area2 287 sq ft
Lot Size3 049 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$45 000
Building Value$265 200
Just (Market) Value$310 200
Assessed Value$310 200
Taxable Value$310 200
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2024 $366 700 01