JUNIPER PINE WAY

Orlando, Florida 32821 · Orange County · Parcel 142428888102000

$30 822 018
Assessed Value
$30 822 018
Market Value
Annual Tax
$30 822 018
Taxable Value
Ownership
OwnerLAKE WILLIS II OWNER LLC
Mailing Address201 E LAS OLAS BLVD STE 1900 FORT LAUDERDALE FLORIDA 33301
Property Details
Year Built2024
Living Area127 714 sq ft
Lot Size391 884 sq ft
Use Code003
Valuation Breakdown
Land Value$4 394 250
Building Value$26 427 768
Just (Market) Value$30 822 018
Assessed Value$30 822 018
Taxable Value$30 822 018