910 N JOHN ST

Orlando, Florida 32808 · Orange County · Parcel 242228624010410

$32 259
Assessed Value
$179 240
Market Value
Annual Tax
$7 259
Taxable Value
Ownership
OwnerROSARIO WILLIAM
Mailing Address910 N JOHN ST ORLANDO FLORIDA 32808
Property Details
Year Built1950
Living Area1 338 sq ft
Lot Size13 487 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$60 000
Just (Market) Value$179 240
Assessed Value$32 259
Exemptions-$25 000
Taxable Value$7 259