902 N JOHN ST

Orlando, Florida 32808 · Orange County · Parcel 242228624010450

$26 854
Assessed Value
$158 480
Market Value
Annual Tax
$1 854
Taxable Value
Ownership
OwnerKISSOON NAITRAM S
Mailing Address902 N JOHN ST ORLANDO FLORIDA 32808
Property Details
Year Built1950
Living Area1 008 sq ft
Lot Size14 161 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$60 000
Just (Market) Value$158 480
Assessed Value$26 854
Exemptions-$25 000
Taxable Value$1 854