8203 SUN SPRING CIR UNIT 72

Orlando, Florida 32825 · Orange County · Parcel 242230801202702

$42 407
Assessed Value
$162 100
Market Value
Annual Tax
$17 407
Taxable Value
Ownership
OwnerCARRION ULYSSES B
Mailing Address8203 SUN SPRING CIR UNIT 72 ORLANDO FLORIDA 32825
Property Details
Year Built1984
Living Area926 sq ft
Lot Size38 819 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$162 100
Assessed Value$42 407
Exemptions-$25 000
Taxable Value$17 407