7285 OAK MEADOWS CIR

Orlando, Florida 32835 · Orange County · Parcel 262228604000220

$48 068
Assessed Value
$199 724
Market Value
Annual Tax
$23 068
Taxable Value
Ownership
OwnerSERVILLE DEIDRE H
Mailing Address7285 OAK MEADOWS CIR ORLANDO FLORIDA 32835
Property Details
Year Built1984
Living Area1 012 sq ft
Lot Size6 581 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$60 000
Just (Market) Value$199 724
Assessed Value$48 068
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 068