650 MARSHALL LAKE RD

Apopka, Florida 32703 · Orange County · Parcel 092128000101000

$18 113 291
Assessed Value
$18 113 291
Market Value
Annual Tax
$18 113 291
Taxable Value
Ownership
OwnerARROWROCK IV APOPKA 451 LLC
Mailing Address135 N MERAMEC AVE STE 600 SAINT LOUIS MISSOURI 63105
Property Details
Year Built2024
Living Area144 713 sq ft
Lot Size590 403 sq ft
Use Code048
Valuation Breakdown
Land Value$2 139 005
Building Value$15 974 286
Just (Market) Value$18 113 291
Assessed Value$18 113 291
Taxable Value$18 113 291