6124 HUDSON TER

Orlando, Florida 32808 · Orange County · Parcel 242228756412100

$44 410
Assessed Value
$201 590
Market Value
Annual Tax
$19 410
Taxable Value
Ownership
OwnerJEAN-PAUL MARIE
Mailing Address6124 N HUDSON TER ORLANDO FLORIDA 32808
Property Details
Year Built1958
Living Area1 294 sq ft
Lot Size8 776 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$60 000
Just (Market) Value$201 590
Assessed Value$44 410
Exemptions-$25 000
Taxable Value$19 410