5645 HANSEL AVE

Orlando, Florida 32809 · Orange County · Parcel 242329340000014

$1 092 937
Assessed Value
$1 092 937
Market Value
Annual Tax
$1 092 937
Taxable Value
Ownership
OwnerCNBM INVESTMENTS LLC
Mailing Address1073 CAMPBELL ST ORLANDO FLORIDA 32806
Property Details
Year Built2024
Living Area2 458 sq ft
Lot Size40 296 sq ft
Use Code021
Valuation Breakdown
Land Value$444 220
Building Value$648 717
Just (Market) Value$1 092 937
Assessed Value$1 092 937
Taxable Value$1 092 937