3902 PARWAY RD UNIT 1339

Zellwood, Florida 32798 · Orange County · Parcel 252027982501339

$48 509
Assessed Value
$155 850
Market Value
Annual Tax
$23 509
Taxable Value
Ownership
OwnerKATELEY CAROL J LIFE ESTATE
Mailing Address3902 PARWAY RD ZELLWOOD FLORIDA 32798
Property Details
Year Built1988
Living Area1 559 sq ft
Lot Size6 020 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$33 000
Just (Market) Value$155 850
Assessed Value$48 509
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 509
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2024 14