3533 KEYWORTH ST

Apopka, Florida 32712 · Orange County · Parcel 242027593000030

$463 500
Assessed Value
$463 500
Market Value
Annual Tax
$463 500
Taxable Value
Ownership
OwnerAZARVAND SILVIA GALLO
Mailing Address10192 DOWDEN RD ORLANDO FLORIDA 32832
Property Details
Year Built2024
Living Area2 109 sq ft
Lot Size10 767 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$110 000
Building Value$353 500
Just (Market) Value$463 500
Assessed Value$463 500
Taxable Value$463 500
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de octubre de 2024 $500 000 01