328 N OBSERVATORY DR

Orlando, Florida 32835 · Orange County · Parcel 252228181204281

$29 684
Assessed Value
$149 880
Market Value
Annual Tax
$4 684
Taxable Value
Ownership
OwnerFARIAS HUMBERTO JR
Mailing Address328 N OBSERVATORY DR ORLANDO FLORIDA 32835
Property Details
Year Built1961
Living Area1 152 sq ft
Lot Size7 490 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$47 000
Just (Market) Value$149 880
Assessed Value$29 684
Exemptions-$25 000
Taxable Value$4 684