305 E WALLACE ST

Orlando, Florida 32809 · Orange County · Parcel 242329019208050

$469 300
Assessed Value
$469 300
Market Value
Annual Tax
$469 300
Taxable Value
Ownership
OwnerADDIWEGERA LLC
Mailing Address8226 WINDSOR RIDGE RD ORLANDO FLORIDA 32835
Property Details
Year Built2023
Living Area1 899 sq ft
Lot Size10 084 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$80 000
Building Value$389 300
Just (Market) Value$469 300
Assessed Value$469 300
Taxable Value$469 300
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2025 $100 11