3000 CLARCONA RD UNIT 331

Apopka, Florida 32703 · Orange County · Parcel 272128980500331

$25 470
Assessed Value
$49 920
Market Value
Annual Tax
$470
Taxable Value
Ownership
OwnerHOFFECKER RONALD ROBERT JR
Mailing Address3000 CLARCONA RD UNIT 331 APOPKA FLORIDA 32703
Property Details
Year Built1980
Living Area348 sq ft
Lot Size2 158 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$21 000
Just (Market) Value$49 920
Assessed Value$25 470
Exemptions-$25 000
Taxable Value$470