3000 CLARCONA RD UNIT 208

Apopka, Florida 32703 · Orange County · Parcel 272128980500208

$46 582
Assessed Value
$51 590
Market Value
Annual Tax
$21 582
Taxable Value
Ownership
OwnerMASCIANTONI DAVID A
Mailing Address3000 CLARCONA RD UNIT 208 APOPKA FLORIDA 32703
Property Details
Year Built1993
Living Area414 sq ft
Lot Size2 017 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$21 000
Just (Market) Value$51 590
Assessed Value$46 582
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 582