235 SANDSPUR RD

Maitland, Florida 32751 · Orange County · Parcel 252129564300040

$862 100
Assessed Value
$862 100
Market Value
Annual Tax
$837 100
Taxable Value
Ownership
OwnerPALMA PAUL A
Mailing Address928 VERSAILLES CIR MAITLAND FLORIDA 32751
Property Details
Year Built2024
Living Area3 629 sq ft
Lot Size12 329 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$145 000
Building Value$717 100
Just (Market) Value$862 100
Assessed Value$862 100
Exemptions-$100 722
Taxable Value$837 100