2128 COLTON DR

Orlando, Florida 32822 · Orange County · Parcel 022330043503050

$48 729
Assessed Value
$218 700
Market Value
Annual Tax
$23 729
Taxable Value
Ownership
OwnerSTEVENS BARBARA A
Mailing Address2128 COLTON DR ORLANDO FLORIDA 32822
Property Details
Year Built1960
Living Area866 sq ft
Lot Size8 060 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$115 000
Just (Market) Value$218 700
Assessed Value$48 729
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 729