19554 SHELDON ST

Orlando, Florida 32833 · Orange County · Parcel 262332117330190

$707 900
Assessed Value
$707 900
Market Value
Annual Tax
$682 900
Taxable Value
Ownership
OwnerRODRIGUEZ ORLANDO
Mailing Address19554 SHELDON ST ORLANDO FLORIDA 32833
Property Details
Year Built2024
Living Area2 706 sq ft
Lot Size75 762 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$90 000
Building Value$617 900
Just (Market) Value$707 900
Assessed Value$707 900
Exemptions-$50 722
Taxable Value$682 900