14518 BRAY RD

Orlando, Florida 32832 · Orange County · Parcel 252431387801760

$592 600
Assessed Value
$592 600
Market Value
Annual Tax
$592 600
Taxable Value
Ownership
OwnerSOCARRAS IVAN
Mailing Address14518 BRAY RD ORLANDO FLORIDA 32832
Property Details
Year Built2024
Living Area2 612 sq ft
Lot Size15 366 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$120 000
Building Value$472 600
Just (Market) Value$592 600
Assessed Value$592 600
Taxable Value$592 600
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2025 $670 000 01