1301 EASTERN PECAN PL UNIT 202

Winter Garden, Florida 34787 · Orange County · Parcel 262227813415202

$49 364
Assessed Value
$203 800
Market Value
Annual Tax
$24 364
Taxable Value
Ownership
OwnerBROWN SCOTT DAVID
Mailing Address1301 EASTERN PECAN PL UNIT 202 WINTER GARDEN FLORIDA 34787
Property Details
Year Built2005
Living Area942 sq ft
Lot Size9 266 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$203 800
Assessed Value$49 364
Exemptions-$25 000
Taxable Value$24 364