1205 CONSTANTINE ST

Orlando, Florida 32825 · Orange County · Parcel 242230229500960

$46 223
Assessed Value
$196 670
Market Value
Annual Tax
$21 223
Taxable Value
Ownership
OwnerMESTRE JESUS
Mailing Address1205 CONSTANTINE ST ORLANDO FLORIDA 32825
Property Details
Year Built1959
Living Area1 075 sq ft
Lot Size8 096 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$80 000
Just (Market) Value$196 670
Assessed Value$46 223
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 223