1030 E BAY ST

Winter Garden, Florida 34787 · Orange County · Parcel 242227054601040

$34 597
Assessed Value
$110 772
Market Value
Annual Tax
$9 597
Taxable Value
Ownership
OwnerRHODES-HARDWICK MARCELLA
Mailing Address1030 E BAY ST WINTER GARDEN FLORIDA 34787
Property Details
Year Built1960
Living Area1 312 sq ft
Lot Size6 005 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$50 000
Just (Market) Value$110 772
Assessed Value$34 597
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 597