1055 NE 64TH AVE

OKEECHOBEE, Florida 34974 · Okeechobee County · Parcel 11737360A0000003011D

$295 397
Assessed Value
$295 397
Market Value
Annual Tax
$295 397
Taxable Value
Ownership
OwnerGARCIA JUAN
Mailing Address6505 NE 11TH ST OKEECHOBEE FL 34974
Property Details
Year Built2024
Living Area1 854 sq ft
Lot Size9 975 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$27 500
Building Value$267 897
Just (Market) Value$295 397
Assessed Value$295 397
Taxable Value$295 397