105 NE 64TH AVE

OKEECHOBEE, Florida 34974 · Okeechobee County · Parcel 11737360A0000003021E

$36 995
Assessed Value
$103 455
Market Value
Annual Tax
$11 995
Taxable Value
Ownership
OwnerESQUIVEL MARIA ELENA
Mailing Address105 NE 64TH AVE OKEECHOBEE FL 34974
Property Details
Year Built2004
Living Area968 sq ft
Lot Size9 975 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$27 500
Just (Market) Value$103 455
Assessed Value$36 995
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 995