10349 NE 11TH CT

OKEECHOBEE, Florida 34974 · Okeechobee County · Parcel 11537360A00000020800

$25 539
Assessed Value
$73 225
Market Value
Annual Tax
$539
Taxable Value
Ownership
OwnerHODGES RALPH C
Mailing AddressPO BOX 2653 OKEECHOBEE FL 34973
Property Details
Year Built1973
Living Area1 099 sq ft
Lot Size43 560 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$40 000
Just (Market) Value$73 225
Assessed Value$25 539
Exemptions-$25 000
Taxable Value$539