8056 YELLOW RVR BAP CH RD

BAKER, Florida 32531 · Okaloosa County · Parcel 065N23000000070000

$31 307
Assessed Value
$110 664
Market Value
Annual Tax
$6 307
Taxable Value
Ownership
OwnerCRISCOE GRAYLON R
Mailing Address8056 YELLOW RVR BAP CH RD BAKER FL 32531
Property Details
Year Built2018
Living Area240 sq ft
Lot Size1 742 400 sq ft
Use Code056
Valuation Breakdown
Land Value$16 036
Just (Market) Value$110 664
Assessed Value$31 307
Exemptions-$25 000
Taxable Value$6 307