711 REINDEER RD

NICEVILLE, Florida 32578 · Okaloosa County · Parcel 031S22100000000240

$636 012
Assessed Value
$636 012
Market Value
Annual Tax
$636 012
Taxable Value
Ownership
OwnerPOWERS MEGAN & JONATHAN
Mailing Address711 REINDEER RD NICEVILLE FL 32578
Property Details
Year Built2024
Living Area3 277 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$85 816
Building Value$550 196
Just (Market) Value$636 012
Assessed Value$636 012
Taxable Value$636 012
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2025 $717 000 01