6018 ROBIN RD

CRESTVIEW, Florida 32539 · Okaloosa County · Parcel 254N23000000150190

$38 026
Assessed Value
$50 721
Market Value
Annual Tax
$13 026
Taxable Value
Ownership
OwnerFINN MICHAEL & JAMES FINN &
Mailing Address6018 ROBIN RD CRESTVIEW FL 32539
Property Details
Year Built1988
Living Area994 sq ft
Lot Size54 014 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$31 974
Just (Market) Value$50 721
Assessed Value$38 026
Exemptions-$25 000
Taxable Value$13 026