601 CHAMOMILE CT

NICEVILLE, Florida 32578 · Okaloosa County · Parcel 111S22400000001080

$624 742
Assessed Value
$624 742
Market Value
Annual Tax
$624 742
Taxable Value
Ownership
OwnerADAOAG NATHAN AND EMILY LIVING
Mailing Address601 CHAMOMILE CT NICEVILLE FL 32578
Property Details
Year Built2024
Living Area3 048 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$97 527
Building Value$527 215
Just (Market) Value$624 742
Assessed Value$624 742
Taxable Value$624 742
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2024 $761 000 01