4651 JAYHAWK DR

CRESTVIEW, Florida 32539 · Okaloosa County · Parcel 343N23300000000090

$345 587
Assessed Value
$345 587
Market Value
Annual Tax
$345 587
Taxable Value
Ownership
OwnerDEVLIN KAYLIE & PATRICK
Mailing Address4651 JAYHAWK DR CRESTVIEW FL 32539
Property Details
Year Built2024
Living Area2 704 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$70 620
Building Value$274 967
Just (Market) Value$345 587
Assessed Value$345 587
Taxable Value$345 587
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de octubre de 2024 $421 500 01