4290 BOUNDRY LN

HOLT, Florida 32564 · Okaloosa County · Parcel 102N25000000060920

$35 518
Assessed Value
$35 518
Market Value
Annual Tax
$35 518
Taxable Value
Ownership
OwnerGEIGER GREGORY RAYMOND
Mailing Address4296 BOUNDRY LANE HOLT FL 32564
Property Details
Lot Size82 764 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$23 758
Building Value$11 760
Just (Market) Value$35 518
Assessed Value$35 518
Taxable Value$35 518