335 E GRIFFITH AVE

CRESTVIEW, Florida 32539 · Okaloosa County · Parcel 173N23249000970030

$30 814
Assessed Value
$64 840
Market Value
Annual Tax
$5 814
Taxable Value
Ownership
OwnerWHITE BARBARA N
Mailing Address335 E GRIFFITH AVE CRESTVIEW FL 32539
Property Details
Year Built1940
Living Area1 249 sq ft
Lot Size13 959 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$30 961
Just (Market) Value$64 840
Assessed Value$30 814
Exemptions-$25 000
Taxable Value$5 814
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2025 $100 30