309 TARPON RD

MARY ESTHER, Florida 32569 · Okaloosa County · Parcel 152S25000000670000

$554 633
Assessed Value
$554 633
Market Value
Annual Tax
$554 633
Taxable Value
Ownership
OwnerSEALS EDWARD P
Mailing Address313 TARPON RD MARY ESTHER FL 32569
Property Details
Year Built2024
Living Area4 086 sq ft
Lot Size10 000 sq ft
Use Code008
Valuation Breakdown
Land Value$69 733
Building Value$484 900
Just (Market) Value$554 633
Assessed Value$554 633
Taxable Value$554 633