3003 JANE LN

CRESTVIEW, Florida 32539 · Okaloosa County · Parcel 223N23150000000130

$295 072
Assessed Value
$295 072
Market Value
Annual Tax
$270 072
Taxable Value
Ownership
OwnerPOWELL ELIZABETH C & GREGORY T
Mailing Address3003 JANE LN CRESTVIEW FL 32539
Property Details
Year Built2024
Living Area2 295 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$22 100
Building Value$272 972
Just (Market) Value$295 072
Assessed Value$295 072
Exemptions-$50 722
Taxable Value$270 072
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2024 $329 900 01