206 RED DEER RUN

NICEVILLE, Florida 32578 · Okaloosa County · Parcel 031S22100000000160

$340 299
Assessed Value
$482 564
Market Value
Annual Tax
Taxable Value
Ownership
OwnerSIERRA JOSE E & ANDREA
Mailing Address206 RED DEER RUN NICEVILLE FL 32578
Property Details
Year Built2024
Living Area2 305 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$85 816
Building Value$396 748
Just (Market) Value$482 564
Assessed Value$340 299
Exemptions-$25 000
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de octubre de 2024 $555 000 01