BAY RD

HILLIARD, Florida 32046 · Nassau County · Parcel 153N23202000330020

$76 896
Assessed Value
$121 698
Market Value
Annual Tax
$76 896
Taxable Value
Ownership
OwnerSAPP ROBBY & KIMBERLY
Mailing Address171941 BAY ROAD HILLIARD FL 32046
Property Details
Year Built2024
Living Area1 440 sq ft
Lot Size99 752 sq ft
Use Code057
Valuation Breakdown
Land Value$45 348
Building Value$31 548
Just (Market) Value$121 698
Assessed Value$76 896
Taxable Value$76 896
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2025 $100 11