96071 MT ZION LOOP

YULEE, Florida 32097 · Nassau County · Parcel 242N28000000230000

$43 800
Assessed Value
$105 424
Market Value
Annual Tax
$18 800
Taxable Value
Ownership
OwnerMELTON SYLVIA C
Mailing Address96071 MT ZION LOOP YULEE FL 32097
Property Details
Year Built1960
Living Area1 184 sq ft
Lot Size8 562 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$27 710
Just (Market) Value$105 424
Assessed Value$43 800
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 800