96026 CALHOUN RD

FERNANDINA BEACH, Florida 32034 · Nassau County · Parcel 402N28000000110000

$694 115
Assessed Value
$694 115
Market Value
Annual Tax
Taxable Value
Ownership
OwnerCAMPBELL BRIAN M & REWA
Mailing Address96026 CALHOUN RD FERNANDINA BEACH FL 32034
Property Details
Year Built2024
Living Area3 054 sq ft
Lot Size109 771 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$171 360
Building Value$522 755
Just (Market) Value$694 115
Assessed Value$694 115