95474 MOBLEY HEIGHTS RD

FERNANDINA BEACH, Florida 32034 · Nassau County · Parcel 352N28000000010810

$39 599
Assessed Value
$145 468
Market Value
Annual Tax
$14 599
Taxable Value
Ownership
OwnerQUINN LINDA ANNE
Mailing Address95474 MOBLEY HEIGHTS ROAD FERNANDINA BEACH FL 32034
Property Details
Year Built1987
Living Area784 sq ft
Lot Size54 450 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$125 000
Just (Market) Value$145 468
Assessed Value$39 599
Exemptions-$25 000
Taxable Value$14 599