92 LONG POINT DR

FERNANDINA BEACH, Florida 32034 · Nassau County · Parcel 036N2900SP00030000

$2 338 341
Assessed Value
$2 338 341
Market Value
Annual Tax
$2 338 341
Taxable Value
Ownership
OwnerWARTCHOW TODD N
Mailing Address92 LONG POINT DR FERNANDINA BEACH FL 32034
Property Details
Year Built2024
Living Area4 758 sq ft
Lot Size16 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$750 000
Building Value$1 588 341
Just (Market) Value$2 338 341
Assessed Value$2 338 341
Taxable Value$2 338 341
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de noviembre de 2024 $2 925 000 01