85334 SANDY RIDGE LOOP

YULEE, Florida 32097 · Nassau County · Parcel 422N27109500370000

$520 142
Assessed Value
$520 142
Market Value
Annual Tax
$520 142
Taxable Value
Ownership
OwnerANDERSON ROSS & JENNIFER W
Mailing Address85334 SANDY RIDGE LOOP YULEE FL 32097
Property Details
Year Built2024
Living Area3 115 sq ft
Lot Size9 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$55 000
Building Value$465 142
Just (Market) Value$520 142
Assessed Value$520 142
Taxable Value$520 142
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2025 $533 900 01
1 de mayo de 2024 $120 000 30