85134 TINYA RD

YULEE, Florida 32097 · Nassau County · Parcel 422N27461300110090

$32 084
Assessed Value
$103 604
Market Value
Annual Tax
$7 084
Taxable Value
Ownership
OwnerWALLACE ROBERT Y &
Mailing Address85134 TINYA ROAD YULEE FL 32097
Property Details
Year Built1984
Living Area784 sq ft
Lot Size46 906 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$85 000
Just (Market) Value$103 604
Assessed Value$32 084
Exemptions-$25 000
Taxable Value$7 084