791 AMELIA ISLAND PKWY

FERNANDINA BEACH, Florida 32034 · Nassau County · Parcel 062N28000000010010

$3 823 029
Assessed Value
$3 823 029
Market Value
Annual Tax
$3 823 029
Taxable Value
Ownership
OwnerLINEAGE PROPERTIES II LLC
Mailing Address103 SOLANA RD STE B PONTE VEDRA BEACH FL 32082
Property Details
Year Built2024
Living Area8 434 sq ft
Lot Size114 562 sq ft
Use Code017
Valuation Breakdown
Land Value$687 360
Building Value$3 135 669
Just (Market) Value$3 823 029
Assessed Value$3 823 029
Taxable Value$3 823 029