75813 PONDSIDE LN

YULEE, Florida 32097 · Nassau County · Parcel 102N26201004280000

$336 531
Assessed Value
$336 531
Market Value
Annual Tax
$311 531
Taxable Value
Ownership
OwnerTRAINOR JOSHUA GIBRAN & DIANA
Mailing Address75813 PONDSIDE LN YULEE FL 32097
Property Details
Year Built2024
Living Area2 432 sq ft
Lot Size6 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$60 000
Building Value$276 531
Just (Market) Value$336 531
Assessed Value$336 531
Exemptions-$50 722
Taxable Value$311 531
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2024 $388 000 01