672 CONTINUUM LOOP

YULEE, Florida 32097 · Nassau County · Parcel 503N27100401360000

$383 622
Assessed Value
$383 622
Market Value
Annual Tax
$358 622
Taxable Value
Ownership
OwnerWILSON SUSAN L
Mailing Address672 CONTINUUM LOOP YULEE FL 32097
Property Details
Year Built2024
Living Area1 697 sq ft
Lot Size5 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$85 000
Building Value$298 622
Just (Market) Value$383 622
Assessed Value$383 622
Exemptions-$50 722
Taxable Value$358 622
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2024 $409 800 02