6491 CR 121

BRYCEVILLE, Florida 32009 · Nassau County · Parcel 331S23000000040120

$191 133
Assessed Value
$191 133
Market Value
Annual Tax
$166 133
Taxable Value
Ownership
OwnerMCARTHUR TAMMY L & MARGARET
Mailing Address6491 CR 121 BRYCEVILLE FL 32009
Property Details
Year Built2024
Living Area1 432 sq ft
Lot Size89 298 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$71 750
Building Value$119 383
Just (Market) Value$191 133
Assessed Value$191 133
Exemptions-$50 722
Taxable Value$166 133