645 CONTINUUM LOOP

YULEE, Florida 32097 · Nassau County · Parcel 503N27100402880000

$377 110
Assessed Value
$377 110
Market Value
Annual Tax
$377 110
Taxable Value
Ownership
OwnerPOCHOWSKI GREGORY J & SANDRA L
Mailing AddressW328N4215 ANCHOR RODE LANE NASHOTAH WI 53058
Property Details
Year Built2024
Living Area1 689 sq ft
Lot Size4 940 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$85 000
Building Value$292 110
Just (Market) Value$377 110
Assessed Value$377 110
Taxable Value$377 110
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de octubre de 2024 $444 800 01