56098 RUSTY WAY

CALLAHAN, Florida 32011 · Nassau County · Parcel 343N25000000030010

$616 623
Assessed Value
$935 510
Market Value
Annual Tax
$616 623
Taxable Value
Ownership
OwnerBARNETT TRAVIS & SAMANTHA
Mailing Address56098 RUSTY WAY CALLAHAN FL 32011
Property Details
Year Built2024
Living Area3 110 sq ft
Lot Size1 037 163 sq ft
Use Code050
Valuation Breakdown
Land Value$56 858
Building Value$559 765
Just (Market) Value$935 510
Assessed Value$616 623
Taxable Value$616 623